slingo_travel


Слингомамы покоряют мир :)


Previous Entry Share Next Entry
Для активних мам ) Маршрут Брусилів-Львів-Київ :)
kolo
quota wrote in slingo_travel
Маю пропозицію для мам Києва на стані розробки :)
ГІПОТЕТИЧНО я маю перегнати машину у Львів наприкінці тижня (п'ятниця чи субота) і повернутися вкінці наступного тижня назад у Київ. Виїжджатиму зі свого смт.Брусилів (1 година маршруткою від метро Житомирська або машиною з чоловіком ввечері після роботи) напередодні і заночувати в мене в гостях 1 ніч аби на ранок виїхати в напрямку Львів. Це значно краще, ніж їхати з Києва, бо зменшує шлях на Львів на цілу сотню км!, що легше для дітей. Повернення планую потягом, тож мені потрібна інша мама, яка б розділила зі мною третину ціни за купе в потязі та допомогла з переїздом (допомога на рівні - пригледіти за малими, коли я вийду в туалет:). Дорога на Львів автом за мій кошт, проживання у Львові у мене (в моєї мами) вдома в історичній частині, в центрі міста. Харчування теж буде безкоштовним (хіба би ви не полюбляєте певні отрібна продукти чи маєте з дитинкою алергії та це теж обговоримо). Є опція проживання в готелі, бо я живу поруч з недорогим готелем Львів, якщо раптом вам не сподобаються мої умови проживання.
Виходить мені потрібна мама з 1 дитинкою (бо більше в машині не влізе). Дитинка сидітиме під час руху в автокріслі. Я маю крісло 2 типу, себто для дітей від 9 до 18 кг або ви маєте власне автокрісло? Ну, і мама, яка може зірватися і поїхати ось так з бухти барахти у Львів та має фінанси, щоб сплатити третину купе (білети будуть придбані у Львові на днях) + якісь ваші витрати на кавусю у Львові (там не без того).

п.с.: якщо раптом мені пощастить і буде багато бажаючих, відразу попереджаю, що надам перевагу мамі, з якою бачилася-спілкувалася на слінгозустрічах.

п.п.с.: модераторам - прохання додати тег "поїхали", бо я часто їжджу машиною на Львів ;) Тож акція може бути багаторазовою :)

  • 1
ех...
якби ж МД автокрісла любив...

вдалих пошуків!

його не тре любити, просто сісти і спати в ньому. З цієї причини я виїжджаю дуууже рано і більшість дороги малі сплять. Ну і звісно купа зупинок на погуляти, перекуси і просто на раптові істерики (хоч в моїх таких поки було вкрай мало, на щастя)

іванка, а чи перед паскою будеш їхати?

куди їхати? :)
до тебе вкінці цього тижня, скоріше вже в суботу (щойно передзвонили щодо машини), а назад перед вербною :)
п.с.: на Великдень ми в Миргород, а звідти в Ялту :)

ну гіпоететично можна було б)
але хотілося б ще 19 на слінгозустрічі бути.

так от я теж так хочу ))
п.с.: в коменті вище написала, що мабуть їхати будемо таки в суботу. В п ятницю ввечері виїжджатимемо з Києва (після 17:00).

эх, мы только что из Луганска вернулись, и прививку завтра делать - а то бы я... Во Львов!.. эхх...
:)

ну, це не востаннє :)

У меня как раз ремонт в разгаре будет(
а так мы очень даже подходим по параметрам)

тю, а в чому питання? Я навпаки намагаюсь втекти з дитиною від ремонту? А ви любите, коли брудно? ;)

Якби не три засідання на наступному тижні :(

он же ж :(, а я взагалі думала - ви не в Україні )))

по дорозі, мабуть, заскочу, завезу близнючок

(( мы в автокресле с рождения, и терпеть его не можем. Я слабохаракткрная, часто наруки беру.. но во Львов конечно хотелось бы..

ну, я не зрозуміла...
ви не поїдете чи будете характер укріплювати?

О, Брусилів! То ж 15-20 хв. від мого села))
Вже налаштувалась було запропонувати свою кандидатуру на поїздку, але варіант дитина ззаду, мама спереду не варіант для нас :)

ню ню, і шо це за населений пункт?

И я аж загорелась, так захотелось во Львов!!!!!
А потом опустилась на землю - не выдержим мы тааак долго в автокресле((((

по вашому, це скільки займе часу?

  • 1
?

Log in

No account? Create an account